Web Developer
WordPress ⚜ JavaScript ⚜ React ⚜ SEO

Copywriting

W liceum moim marzeniem było, aby zostać dziennikarką radiową. Potem były studia psychologiczne z okazjonalnymi fakultetami z dziennikarstwa, praktyki i współpraca z Polskim Radiem, inne media… Najlepiej poznałam radio oraz media internetowe. Wiem również nieco o pisaniu i wydawaniu książek.

Pisanie jest dla mnie jak oddech. Gdy nie piszę dłużej zaczynam się mentalnie dusić. Dlatego też prowadzę bloga I co ja robię tu skierowanego głównie do osób Wysoko Wrażliwych oraz do tych, którzy zaczynają przygodę z programowaniem.

Doświadczenie pracy w mediach, działań pisarskich i blogowych oraz tworzenia stron pomaga mi w tworzeniu treści dopasowanych do specyfiki danej strony www.

Zdjęcie ilustrujące copywriting

Copywriting

Dziennikarstwo nauczyło mnie tego, aby wiedzieć coś o wszystkim i wszystko o czymś. Moim głównym obszarem zainteresowań są psychologia i branża IT. Oba te obszary są bardzo szerokie, więc nie brakuje mi białych plam. Wiem jednak, jak szukać, by znaleźć interesującą mnie informację.

Copywriter jest trochę jak dziennikarz – potrzebuje wiedzieć coś o wszystkim by napisać dobry tekst na zadany temat. W copywritingu przydają się również umiejętności wyszukiwania informacji czy pisania zrozumiałych treści. Moje doświadczenie i nabyte umiejętności umożliwiają mi pisanie tekstów na zamówienie w różnych obszarach, choć wciąż najbliższe mi są tematy:

– psychologii, nauczania,

– medycyny, fizjoterapii,

– IT (programowanie, nowe technologie, cyberbezpieczeństwo),

– sportu,

– szeroko pojętych hobby rękodzielniczych (decoupage, szydełkowanie, szycie na maszynie etc.).

Nie boję się jednak wyzwań. Jeśli więc odnajdę się w temacie – mogę pomóc w tworzeniu treści na stronę!

 

Tłumaczenia

Język angielski jest niezwykle istotny w programowaniu – wiele źródeł, z których programista korzysta w pracy, dostępnych jest jedynie w tym języku. Sam język poznałam lepiej, studiując psychologię w języku angielskim.

Dlatego też w niektórych przypadkach mogę zaoferować również usługi tłumaczenia treści strony na język angielski – poza treściami prawniczymi. Te, jeśli mają być zgodne z obowiązującym prawem, powinien przygotować specjalista.

Czego potrzebujesz? Porozmawiajmy!

Jeśli potrzebujesz treści na stronę WWW – chętnie pomogę Ci w określeniu, jakiej treści potrzebujesz oraz w jej stworzeniu!

Kontakt – LinkedIn

Kontakt – Facebook